eBook "Vůně léta schovaná do skleničky" je tu!

26.06.2019

Já vím, měla bych ke svému prvnímu eBooku napsat úvod plný vzletných myšlenek, úvod pozitivní. A já přitom vůbec nevím, jak začít... 

V listopadu 2018 měl spatřit světlo světa můj první eBook o vánočním cukroví a o marmeládách, vyrobených z darů podzimu. Jenže...všechno bylo a je jinak...

Dva plánované a z velké části i připravené eBooky bohužel nevyšly. A světlo světa stejně jako ony nespatří už nikdy moje kamarádka z dětství Blanka. Odešla... Spolu s ní i její naděje, touhy a toužebná přání. A její přání žít. Tak strašně chtěla žít, pro své dva syny, pro sebe. Pro jiné, pro které měla vždy pochopení a velmi často i pomocnou ruku. Zákeřná nemoc ale ukončila její život, nerovný boj prohrála.

Neměla jsem chuť ani sílu cokoliv dělat. Mimo nejnutnějších pracovních povinností a starostí o mé dvě děti byl ostatní čas včetně bezesných nocí zaplněný myšlenkami a vzpomínkami na Blanku. Obrovská vlna solidarity s osudem její rodiny a především jejich dětí, která se šířila na Facebooku, mě přivedla na myšlenku, jak je podpořit a podporovat co nejdéle to půjde.

A ráda bych to udělala prostřednictvím vás všech, kteří si zakoupíte tento eBook.

Polovinu zisku z prodeje svého prvního eBooku budu posílat na transparentní účet pro děti Blanky, který byl po její smrti založen. Napořád. Kdo si koupí tento eBook dnes, zítra, za měsíc nebo za rok ..... peníze z prodeje půjdou dětem Blanky.

Nejen jako pomoc jejím dětem, ale i jako poctu její památce. A všemu, co v nás zanechala. Vždycky mě učila, že nic není nemožné. V životě by mě nenapadlo, že jednou budu mít svůj blog a tvořit ebook. V životě by mě nenapadlo, že budu takto veřejně psát o svých radostech a strastech. A v životě by mě nenapadlo, že přijde den, kdy už nebude nic, co bych mohla prakticky udělat pro ni. Že už budu jen hledat cesty jak pomoci jejím dětem.

Ještě před rokem by mě tohle všechno nenapadlo. Přesto se to všechno stalo a mě mé kroky dovedly až sem.

Když jsem loni v létě poprvé usedla k počítači a začala pomalinku, krok za krokem realizovat nápady a myšlenky, které mě snad stokrát proběhly hlavou, neměla jsem ani zdání o množství práce, která mě čeká. Ani o množství překážek, které mě při mém tvoření budou provázet. Vlny energie, které přicházely, střídaly vlny rezignace. Ten necelý rok byl plný vzletů a pádů, radosti i bolesti. Ale byl také plný mé snahy, podívat se na spoustu věcí z nadhledu a přijmout vše, co přichází tak, jak přicházelo. Můj první ebook je jako miminko, co se nesměle ve svém prvním roce staví na své nohy. Možná neohrabaně, nesměle, ale s obrovským nadšením poznat nepoznané.

S nadšením, ale také pokorou, vám tedy dnes představuji svůj první eBook. Doufám, že těm zkušeným bude inspirací. A věřím, že nezkušené provede nepoznaným ke zdárnému úspěchu. Najdete v něm 36 receptů na marmelády, džemy a želé.

Co nákupem tohoto eBooku získáte?

  • 18 receptů na marmelády, 14 receptů na džemy, 4 recepty na želé, všechny bez zrnka rafinovaného cukru, slazené medem nebo ovocem
  • recepty vyzkoušené a psané s láskou
  • opravdovou chuť a vůni ovoce, koření a bylinek... to je to, co na vás bude čekat schované ve skleničkách, až se probudíte v zimě do chladného nebo deštivého rána
  • NAVÍC - jako BONUS - vědomí, že patříte k těm, kteří pomohli usnadnit život dvěma klukům, kteří zůstali bez mamky...

Chcete se podívat, co v něm bude? Nebo si ho rovnou zakoupit celý? Najdete ho ZDE

DĚKUJI za zájem, za koupi, za pomoc...